Ročné predplatné ASB bez špeciálov

23,20 €
Predplatné od čísla
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Obsahuje: 8 štandardných čísel. Zľava: 26 %

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo dostanete v rámci predplatného?

8 štandardných čísel časopisu ASB
Ušetríte až 26 % z hodnoty celého balíčka
Časopisy dostanete až do schránky

!  doručenie len v rámci územia SR

Časopis ASB prináša aktuálne informácie zo sféry architektúry, stavebného developmentu a pozemných stavieb. Čitateľ tu nájde analýzy horúcich tém, informácie o pripravovaných projektoch, o nových zaujímavých realizáciách, profily známych osobností i aktuálne trendy v stavebných konštrukciách a materiáloch.

FAQ

Jednotlivé čísla nevychádzajú vždy v rovnakom dni v rámci mesiaca. Termín vydania nasledujúceho čísla je uvedený v upútavke na konci predchádzajúceho čísla. Uvedený dátum znamená zvyčajne termín podaja časopisu na pošte, takže termín samotného doručenia predplatiteľovi môže trvať o 3-4 pracovné dni dlhšie.

Nie, časopisy v rámci predplatného zasielame len na poštové adresy v Slovenskej republike. Cena predplatného nepokryje náklady na zasielanie výtlačkov do zahraničia.

Stačí, ak nám pošlete e-mail na adresu predplatne@jaga.sk a uvediete v ňom pôvodnú doručovaciu adresu príjemcu spolu s jeho menom a priezviskom, a následne do toho istého e-mailu uvediete aj novú adresu, na ktorú by mal byť časopis odteraz doručovaný. Ihneď po zapracovani zmeny do nášho systému vás budeme informovať.

 

Staršie čísla zakúpite na stránke www.jagastore.sk
Chcete predplatné niekomu venovať? Stiahnite si darčekovú poukážku :)