Ročné predplatné ASB + Unika 2024

35 €
Predplatné od čísla
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Obsahuje: 8 štandardných čísel ASB + Sadzobník UNIKA 2024. Zľava: 33 %

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo dostanete v rámci predplatného?

8 štandardných čísel časopisu ASB
1 sadzobník UNIKA na rok 2024 v hodnote 21,00 €

Poštovné a balné neplatíte
Ušetríte až 33 % z hodnoty balíčka

Časopisy dostanete až do schránky

!  doručenie len v rámci územia SR


 

Darček: Sadzobník UNIKA 2024 (vyšlo v januári 2024)

Sadzobník pre navrhovanie ponukových cien projektových prác a inžinierskych činností.

Vydanie sadzobníka obsahuje odporúčané minimálne a maximálne ceny projektových prác a inžinierskych činností určené algoritmicky v závislosti od náročnosti kategórie a pásma, do ktorého je stavba zaradená, v závislosti od aktuálneho rozpočtového nákladu stavby a od vývoja ekonomických ukazovateľov v hospodárstve.
Ceny projektových prác sa vzhľadom na výrazné zmeny cien stavieb oproti stavu zo začiatku roku 2023 menia. Nárastom ceny stavby rastie aj cena projektových prác, avšak nakoľko táto zmena cien nieje presne priamoúmerná, tak boli upravené aj ceny v tabuľkách, tak aby presnejšie zohľadňovali aktuálnu infláciu v NH podľa údajov Štatistického úradu SR. Vydanie sadzobníka obsahuje tiež odporúčané hodinové sadzby pre projektové práce.

160 strán, 2024, mäkká väzba, 15 x 21 cm


 

Časopis ASB prináša aktuálne informácie zo sféry architektúry, stavebného developmentu a pozemných stavieb. Čitateľ tu nájde analýzy horúcich tém, informácie o pripravovaných projektoch, o nových zaujímavých realizáciách, profily známych osobností i aktuálne trendy v stavebných konštrukciách a materiáloch.