Ročné predplatné Záhrada + balíček prípravkov

€18
od čísla
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Obsahuje: 10 štandardných čísel + 4 prípravky na ochranu záhrady.

Ušetríte až 55 % z hodnoty balíčka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo dostanete v rámci predplatného?

10 čísel časopisu Záhrada
4 prípravky na ochranu záhrady v celkovej hodnote 24 €
Celkovo ušetríte až 55 % z hodnoty balíčka

Časopisy dostanete až do schránky

!  Akcia platí len do vyčerpania zásob. Darčeky zasielame do 5 dní od prijatia úhrady za predplatné.
!  Časopisy a darčeky budú doručené len v rámci územia Slovenskej republiky.
!  Predplatné s darčekom nie je možné zrušiť počas jeho plynutia, v prípade ak už bol darček odoslaný.


Darček: balíček prípravkov na ochranu záhrady  ZAHR_plus_pripravky_logo_202206

Fastion granulovaná nástraha na mravce (140 g)
 
Komplexné riešenie proti mravcom vo vnútri a v blízkom okolí domu. Granulovaná nástraha ochráni váš rodinný dom, byt či chatu pred čiernym mravcom, ale aj ďalšími druhmi mravcov prichádzajúcich do budov zvonku. Použiť ho môžete na balkónoch, terasách, príjazdových cestách a chodníkoch. Balenie vystačí až na 14 hniezd. Obsahuje benzoesandenatonium – horké činidlo, ktoré zabráni požitiu domácimi maznáčikmi.
 

Herbiclean AL (1 l)
 
Totálny herbicíd na prírodnej báze proti jednoročným aj vytrvalým burinám, riasam i machu na cestičkách, chodníčkoch a terasách. Pôsobí dlhodobo (až 8 týždňov)
a už 3 hodiny po aplikácii je odolný proti dažďu. Účinnou látkou sú prírodné kyseliny na báze mastných kyselín, ktoré sa bežne vyskytujú v prírode. Nezanecháva rezíduá a je čisto ekologický.
 

Rodicum Extra (200 g)
 
Nová forma nástrahy na hlodavce – účinná pomoc pri likvidácii hrabošov, krýs a potkanov v blízkosti domu, na chate či v pivnici. Obsahuje atraktant, ktorý hlodavce privábi, a zároveň aj látku bitrex, ktorá zabraňuje tomu, aby ho necieľové druhy (domáce zvieratá, ľudia…) nestrávili, pretože má pre ne veľmi nepríjemnú chuť. Rodicum Extra spĺňa nové regulácie EÚ. Zachováva si úplnú účinnosť aj pri zníženej koncentrácii podľa nariadenia EÚ. Vďaka baleniu v mäkkých vreckách sa zamedzí rozšíreniu návnady po okolí.
 
 

Sanium Ultra (2 × 5 ml)
 
Insekticídny prípravok proti živočíšnym škodcom, ako sú pásavky, vošky, mínerky, kvetovka, obaľovač, skočka a ďalší savý a žravý hmyz. Je vhodný ako predjarný postrek na prezimujúce škodce. Ochráni zemiaky, ovocné dreviny, vinič, strukoviny, kapustovitú zeleninu či jahody. Účinkuje rýchlo, a to aj pri nižších teplotách. Zároveň likviduje savé a žravé škodce na okrasných rastlinách a chráni buxus pred vijačkou krušpánovou.
 

Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o výrobku.
Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.


O časopise Záhrada

Máte záhradu, terasu či balkón? Časopis Záhrada vám poradí, ako si ich zveľadiť, aby vám dlhé roky prinášali len radosť. Je plný pracovných postupov krok za krokom a podrobných návodov, vďaka ktorým bude pre vás záhrada príjemným relaxom. Nájdete tu praktické tipy, s ktorými ľahko zvládnete starostlivosť o trávnik, bylinky, ruže, ovocné stromy či muškáty. Obsah každého čísla je doplnený prehliadkami tých najvydarenejších záhradných realizácií. 

Chcete predplatné niekomu venovať? Stiahnite si darčekový voucher

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie