Ročné predplatné Záhrada

Predplatné s DARČEKOM
2 hodnotenia
€13
od čísla

10 štandardných vydaní + 1 chránič stromu.

Máte záhradu, terasu či balkón? Časopis Záhrada vám poradí, ako si ich zveľadiť, aby vám dlhé roky prinášali len radosť. Časopis je plný pracovných postupov krok za krokom a podrobných návodov, vďaka ktorým bude pre vás záhrada príjemným relaxom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Máte záhradu, terasu či balkón? Časopis Záhrada vám poradí, ako si ich zveľadiť, aby vám dlhé roky prinášali len radosť. Časopis je plný pracovných postupov krok za krokom a podrobných návodov, vďaka ktorým bude pre vás záhrada príjemným relaxom. Nájdete tu množstvo praktických tipov, s ktorými ľahko zvládnete starostlivosť o trávnik, bylinky, ruže, ovocné stromy či muškáty. Jednotlivé pracovné postupy vytvárajú a dokumentujú skúsení odborníci. Obsah každého čísla je doplnený prehliadkami tých najvydarenejších záhradných realizácií a testami rozličných výrobkov dostupných na našom trhu.

Darček: chránič stromu od spol. TreeGuard©

Tento praktický produkt dokáže ochrániť okrem stromov a kríkov aj záhradný nábytok, stĺpiky, dopravné značky, sadenice a mnoho iných predmetov pred trávou, burinou a inými nečistotami. Vďaka tomu, že účinne zabraňuje zatrávňovaniu, sa už viac nebudete musieť obmedzovať a zdržiavať opatrnosťou pri kosení akejkoľvek záhrady.

Hlavné výhody:
- jednoduché kosenie
- robustný a estetický dizajn
- prispôsobiteľný priemer

Informácie: odporúčaná predajná cena 2,49 €
Darček posielame najneskôr do 14 dní od prijatia úhrady za predplatné na náš účet.

Chcete predplatné niekomu venovať? Stiahnite si darčekovú poukážku :)

Darovaci_certifikat_ZAHR_s150_201809

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Počet vydaní: 10 čísel
Zameranie: okrasná a úžitková záhrada, pracovné postupy
Darček:: chránič stromu