Dvojročné predplatné Záhrada + balíček prípravkov

€27,90
od čísla
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Obsahuje: 20 štandardných čísel + 3 prípravky na starostlivosť o záhradu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo dostanete v rámci predplatného?

20 čísel časopisu Záhrada, každé len za 1,40 €
ZADARMO 3 prípravky na starostlivosť o rastliny v celkovej hodnote 28 €
Ušetríte 12 % z predajnej ceny
Poštovné a balné neplatíte

Časopisy dostanete až do schránky

!  doručenie len v rámci územia SR. Akcia platí do vyčerpania zásob. Darčeky posielame v samostatnej zásielke do 14 dní od úhrady predplatného.

Aké prípravky dostanete k predplatnému?


Sanium AL (1 l)
Ide o postrekový insekticídny prípravok na priame použitie vo forme kvapaliny k aplikácii bez riedenia. Je určený na ochranu okrasných rastlín, zeleniny a ovocných stromov proti škodcom, ako sú vošky, krysy, molice, štítničky a červce v záhradách a na ochranu izbových rastlín. Účinná látka flupyradifuron je nový listový insekticíd.

Herbiclean AL (1 l)
Totálne prírodný herbicíd proti jednoročným aj vytrvalým burinám, riasam aj machom na cestičkách, chodníčkoch a terasách. Pôsobí dlhodobo (až 8 týždňov) a už 3 hodiny po aplikácii je odolný proti dažďu. Účinnou látkou sú prírodné kyseliny na báze mastných kyselín, ktoré sa bežne vyskytujú v prírode. Nezanecháva rezíduá a je čisto ekologický.


Desimo duo® (350 g)
Je vysokoúčinný kontaktný a požerový moluskocíd proti všetkým druhom slimákov a slizniakov v záhrade. Prípravok je vo forme granulovanej nástrahy na ochranu jahôd, zeleniny a okrasných rastlín s rýchlym účinkom. Pre slimáky je vysoko atraktívny, prijímajú ho ako potravu a následne hynú. Je odolný proti dažďu.
Obsahuje Bitrex – horké činidlo, ktoré zabraňuje, aby ho požil človek alebo domáci miláčikovia.

O časopise Záhrada

Máte záhradu, terasu či balkón? Časopis Záhrada vám poradí, ako si ich zveľadiť, aby vám dlhé roky prinášali len radosť. Je plný pracovných postupov krok za krokom a podrobných návodov, vďaka ktorým bude pre vás záhrada príjemným relaxom. Nájdete tu praktické tipy, s ktorými ľahko zvládnete starostlivosť o trávnik, bylinky, ruže, ovocné stromy či muškáty. Obsah každého čísla je doplnený prehliadkami tých najvydarenejších záhradných realizácií.

Chcete predplatné niekomu venovať? Stiahnite si darčekový voucher