Ročné predplatné Urob si sám

Predplatné s DARČEKOM
17 hodnotení
€16,50
od čísla

12 štandardných vydaní + 2 špeciály + 1 publikácia.

Hobby mesačník Urob si sám je najčítanejší časopis pre domácich majstrov na Slovensku. Je určený všetkým aktívnym a zručným ľuďom, ktorí radi svojpomocne vyrábajú originálne a užitočné predmety a neboja sa pustiť ani do úprav interiéru a záhrady.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hobby mesačník Urob si sám je najčítanejší časopis pre domácich majstrov na Slovensku. Je určený všetkým aktívnym a zručným ľuďom, ktorí radi svojpomocne vyrábajú originálne a užitočné predmety a neboja sa pustiť ani do úprav interiéru a záhrady. Nájdete tu podrobné pracovné postupy a návody, porovnávacie prehľady náradia i materiálov a rady, ako postupovať pri stavbe domu. Odborníci vám ponúknu riešenia konkrétnych problémov, otestujú za vás rozličné výrobky a porovnajú kvalitu produktov dostupných na trhu.

Darček: publikácia Stavba domu v energetickej triede A

Publikácia je určená pre všetkých, ktorí plánujú postaviť alebo vo väčšom rozsahu rekonštruovať rodinný dom. V súčasnosti platná legislatíva totiž predpisuje, aby sa rodinné domy realizovali v nízkoenergetickom a od roku 2020 v ultranízkoenergetickom štandarde. Výstavba domu v požadovanom či v pasívnom štandarde nemusí predstavovať prehnane vysokú investíciu. Presvedčíme vás o tom na 128 stranách.

Informácie: vyšlo v roku 2017, odporúčaná cena 3,95 €, 128 strán, mäkká väzba, kolektív autorov, JAGA GROUP
Darček posielame najneskôr do 14 dní od prijatia úhrady za predplatné na náš účet.

Chcete predplatné niekomu venovať? Stiahnite si darčekovú poukážku :)

Darovaci_certifikat_USS_s250_201809

Dodatočné parametre

Kategória: Urob si sám
Počet vydaní: 12 štandardných vydaní a 2 špeciálne vydania
Darček: publikácia Stavba domu v energetickej triede A
Zameranie: hobby, dom, byt, dielňa, záhrada