Ročné predplatné Môj dom

Predplatné s DARČEKOM
Neohodnotené
€17,50
od čísla

11 štandardných vydaní + 1 špeciál + 1 publikácia.

Časopis Môj dom prináša čitateľom inšpirácie na útulnejšie bývanie a poradí im ako postupovať pri stavbe nového domu, ako si štýlovo zariadiť jednotlivé miestnosti, aké farby a materiály pritom zvoliť i ako postupovať pri rekonštrukcii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Časopis Môj dom prináša čitateľom inšpirácie na útulnejšie a príjemnejšie bývanie. Poradí im, ako si štýlovo zariadiť jednotlivé miestnosti, aké farby a materiály pritom zvoliť, ako postupovať pri rozličných stavebných úpravách a rekonštrukciách, čo si všímať pri kúpe nábytku, doplnkov a domácich spotrebičov. Čitateľ sa tiež dozvie, aké úskalia ho čakajú pri stavbe rodinného domu. Ak je majiteľom vlastnej záhrady, určite ho poteší samostatná časť venovaná záhradným inšpiráciám.

Darček: publikácia Stavba domu v energetickej triede A

Publikácia je určená pre všetkých, ktorí plánujú postaviť alebo vo väčšom rozsahu rekonštruovať rodinný dom. V súčasnosti platná legislatíva totiž predpisuje, aby sa rodinné domy realizovali v nízkoenergetickom a od roku 2020 v ultranízkoenergetickom štandarde. Výstavba domu v požadovanom či v pasívnom štandarde nemusí predstavovať prehnane vysokú investíciu. Presvedčíme vás o tom na 128 stranách.

Informácie: vyšlo v roku 2017, odporúčaná cena 3,95 €, 128 strán, mäkká väzba, kolektív autorov, JAGA GROUP
Darček posielame najneskôr do 14 dní od prijatia úhrady za predplatné na náš účet.

Chcete predplatné niekomu venovať? Stiahnite si darčekovú poukážku :)

Darovaci_certifikat_MD_s150_201809

Dodatočné parametre

Kategória: Môj dom
Počet vydaní: 11 štandardných vydaní a 1 špeciál
Darček: publikácia Stavba domu v energetickej triede A
Zameranie: bývanie, interiér, exteriér, stavba, doplnky